Топла продажба 2.5 см Широк Мода Цртан филм на Жолт Патка Шема Suspender Мажите Унисекс Clip-за Протези Еластична Тенок Y-Назад Подвезици

Топла продажба 2.5 см Широк Мода Цртан филм на Жолт Патка Шема Suspender Мажите Унисекс Clip-за Протези Еластична Тенок Y-Назад

Залиха
DEN 177.12
Износот:


Унисекс Clip-за Протези Еластична "Цртан филм на Жолт Патка" Suspender Y - назад блескави suspender Целосно elasticzed и целосно прилагодлив Може да се користи како неформални или формални suspender Лесно да се поврзете со панталони со клипови Ширина : 1 Инчен Maxlength : Приближно 40 Инчи
Фотографии на вистински производи :
Превозот :
ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.89 /парче
. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати ставки во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се направи нашите напори за решавање на прашањето.
Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба .5 см Широк "Темно Сива" Подвезици трговија на Големо цена US$ 3.59 /парче
Бесплатен превозот-Мажите Унисекс Clip-за Протези Еластична 3.99 /парче
Бесплатен превозот-Мажите Унисекс Clip-за Протези Еластична Suspender 3. Сепак, ако верувате дека објектот примена е во погрешна боја , ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно .99 /парче
Бесплатен превозот-Унисекс Clip-за Протези Еластична Тенок Suspender деца/девојки/момчиња 1,5 см ширина "Виножито" шема Y - назад Подвезици US$ 3. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивните orignal услови.5 см Широк "22 прилично бои се мешаат" Подвезици трговија на Големо цена US$ 3. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе биде одговорен за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Ве молиме да ни даде порака ако имаш било каков проблем ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек.59 /парче
Бесплатен превозот-Мажите Унисекс Clip-за Протези Еластична Suspender 3.5 см Широк "Виножито" Подвезици US$ 4.
Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Време На Испорака :
Се враќа :
Ние секогаш се трудиме да им служи на нашите клиенти. (Освен некои далечни земји и APO/FPO)
Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Нашата цел е задоволството на клиентите!
Даноци : Купувачот ќе биде одговорен за било можно увозни давачки/даноци.
УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ве молиме проверете ја вашата адреса кога се направи нарачка.99 /парче
Бесплатен превозот-Мажите Унисекс Clip-за Протези Еластична Suspender 3. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив.
Ние само брод да се потврди цел адреса.59 /парче
Бесплатен превозот - ДЕЦА Подвезици МОМЧИЊА/ДЕВОЈКИ Suspender Еластична Протези Тенок Suspender 1,5 см ширина Y-назад Подвезици над 10 бои US$ 2. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.5 см Широк "Црна" Подвезици трговија на Големо US$ 3.69 /многу
2 парчиња / многу
Бесплатен превозот-Унисекс Clip-за Протези Еластична Suspender 3 "Виножито" шема МИКС Y - назад Подвезици трговија на Големо & мало US$ 3.
Бесплатен превозот-Унисекс Clip-за Протези Еластична Тенок Suspender 1inch ширина 22 прилично бои се мешаат Y - назад Подвезици трговија на Големо 2pc/многу US$ 5.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Подвезици
Шаблон Тип:
Животните
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Пол:
Мажи
Материјал:
Полиестер
Објектот Должина:
40inch
Број На Модел На:
2.5-Возрасни Подвезици
боја:
Црна
Шема:
Цртан Филм На Жолт Патка
Ширина:
2.5cm / 1 Inch
Должина:
40 inch
is_customized:
Yes
Пол:
возрасни suspender мажи жени унисекс suspender
Стил:
Симпатична мода новина посебни
Style1:
еластична тенок suspender
style2:
Животно графички suspender
Style3:
Цртан филм шема suspender

Поврзани производи