Нова Зебра 104cm Розова Најлон Поместена Ремени Гитара Торба Свирка Торба Случај Ранец за 39 40 41 инчен фолк, Акустична, Електричен Бас Гитара
Ново - 10 %

Нова Зебра 104cm Розова Најлон Поместена Ремени Гитара Торба Свирка Торба Случај Ранец за 39 40 41 инчен фолк, Акустична, Електричен

Залиха
DEN 514.56
DEN 463.00
Износот:


Опис
Материјали : најлон
Димензии : должина: 104cm / 40.9"
ширина(мин - макс ): 11.5 cm - 40.5 cm / 4.5" - 16"
Соодветна големина : Слободен Големина, 39 инчен, 40 инчи, 41 инчен
Боја : розева
Пакетот Вклучува : 1pc x Гитара торба
Карактеристики :
Веднаш да се справи со дизајн, лесно да се користи.
Погоден за народни гитара, акустична гитара.
Може да се врши со рака или рамо.
Двојно патент дизајн, отворен и лесен за да го затворите.
Напомена :
1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,pls се разбере.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
зебра
Број На Модел На:
SKU267023
Тип:
гитара торба

Поврзани производи