Калено Стакло За Xiaomi Redmi Забелешка 3 Про 2.5 D Екран Заштитник Транспарентен Филм Xiomi Redmi Забелешка 3 Xiami Redmi Забелешка 3
Ново - 19 %

Калено Стакло За Xiaomi Redmi Забелешка 3 Про 2.5 D Екран Заштитник Транспарентен Филм Xiomi Redmi Забелешка 3 Xiami Redmi Забелешка

Залиха
DEN 95.52
DEN 77.00
Износот:


Упатства за употреба
Чекор 1 :
Чистење на LCD екран со clearning крпа предвидено темелно.
Step2 :
Излупете off маска со налепница внимателно. Се изложуваат 1/2 инч од Екранот Заштитник, се грижи да не ги допирајте лепило страна.
Чекор 3 :
Внимателно да ги усогласат Екран Заштитник по должината на работ на LCD екранот.
Чекор 4 :
Излупете off маска кога апликацијата е завршена.
Пакет Се Вклучени
2 парче Екран заштитник
2 парче ткаенина за Чистење
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е Нормален Воздух Mail, без Следење на Број , Ако треба Валидна Следење на Број за Целосно Следење на Вашата Нарачка,ве Молиме одберете ( Кина Пост Регистрирани Воздух Mail /)
Цел > 4pcs дополнителни 2% попуст
2 ПАРЧИЊА Екран Заштитник Стакло Xiaomi Redmi Забелешка 3 Про Калено Стакло За Xiaomi Redmi Забелешка 3 Про Стакло Филм Redmi Забелешка 3 Про [

Декларираните карактеристики

Употреба:
Мобилен Телефон
Пакет:
Yes
Компатибилен Телефон Бренд:
xiaomi
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Бренд Име:
VBNM
Со Мало Пакет:
No
На работ на работ Покриеност:
No
Тип:
Пред Филмот
Употреба:
Мобилен Телефон
Компатибилен Xiaomi Модел:
Калено Стакло За Xiaomi Redmi Забелешка 3
Компатибилен Xiaomi Model1:
случај За Xiaomi redmi note3/Црвен ориз забелешка 3/hongmi note3
Компатибилен Xiaomi Model2:
за xiaomi redmi забелешка 3 про стакло
Дебелина:
Ultrathin 0.26 mm
Функција:
анти-sratch, водоотпорен, Исклучително Мазна, Балон-Бесплатно
Компатибилен Xiaomi Model3:
за xiaomi redmi забелешка 3 про стакло екран заштитник
Компатибилен Xiaomi Model4:
xiaomi redmi забелешка 3 про екран заштитник
Компатибилен Xiaomi Model5:
xiaomi redmi забелешка 3 про калено стакло
Компатибилен Xiaomi Model6:
xiaomi redmi забелешка 3 про филм

Поврзани производи