нов висок половината плус големина бикини големи димензии бански руската костим за капење beachwear пливачки костум за капење носат
Ново - 36 %

нов висок половината плус големина бикини големи димензии бански руската костим за капење beachwear пливачки костум за капење

Залиха
DEN 1382.40
DEN 885.00
Износот:


голема големина бикини плус големина жените голема големина за масти жените бански костим за капење beachwear
Белешки : 1. Ве молиме овозможи 1-2cm разликата се должи на рачно мерење. (1 инч = 2.54 см,1cm = 0.39 инчи) 2. Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот. 3.Како да се исчисти : Рака мие со ладна вода, висат да се исуши, без белење, без пеглање.

Декларираните карактеристики

Големина:
XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Бикини Сет
Пол:
Жените
Број На Модел На:
D7713
Шаблон Тип:
Цврста
Половината:
Висок Половината
Поддршка Тип:
Underwire
Бренд Име:
YOUDIAN
Материјал:
Spandex
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Подлога:
No

Поврзани производи