Chainho,Дрвени База Игла Перница/Подлога Со Печатени Флорални Шема Ткаенина Покрие/Додаток Алатки за DIY Шиење/Везана
Ново - 20 %

Chainho,Дрвени База Игла Перница/Подлога Со Печатени Флорални Шема Ткаенина Покрие/Додаток Алатки за DIY Шиење/Везана

Залиха
DEN 216.00
DEN 173.00
Износот:


ЗА ПОВЕЌЕ ПРЕДМЕТИ, ве молиме кликнете на следниот линк
Chainho,Дрвени База Игла Перница/Подлога Со Печатени Флорални Шема Ткаенина Покрие/Додаток Алатки за DIY Шиење/Везана
Стил и Deisgn : Како се покаже слика
Пакет : 1 buc/кеси
Дрвена Основа Дијаметар: 7 см
Pincushion Висина : 4 cm
Wight : 1 buc/ пп торба/35g
Ве МОЛИМЕ КЛИКНЕТЕ НА СЛЕДНИОТ ЛИНК, ако сте во потрага за чувствува ткаенина
Ве МОЛИМЕ КЛИКНЕТЕ НА СЛЕДНИОТ ЛИНК, ако сте во потрага за памучна ткаенина комбинација quilting пакет
Ве МОЛИМЕ КЛИКНЕТЕ НА СЛЕДНИОТ ЛИНК, ако сте во потрага за памук ткаенини
Ве МОЛИМЕ КЛИКНЕТЕ НА СЛЕДНИОТ ЛИНК, ако сте во потрага за памук, лен ткаенини
Ве МОЛИМЕ КЛИКНЕТЕ НА СЛЕДНИОТ ЛИНК, ако сте во потрага за рачно боени памук, лен ткаенини
Ве МОЛИМЕ КЛИКНЕТЕ НА СЛЕДНИОТ ЛИНК, ако сте во потрага за poplin памук ткаенини
Детали шоу
Ве МОЛИМЕ КЛИКНЕТЕ НА СЛЕДНИОТ ЛИНК, ако сте во потрага за чипка лента
Ве МОЛИМЕ КЛИКНЕТЕ НА СЛЕДНИОТ ЛИНК, ако сте во потрага за копчето
Ве МОЛИМЕ КЛИКНЕТЕ НА СЛЕДНИОТ ЛИНК, ако сте во потрага за панделка
ЗА ПОВЕЌЕ НИСКА ГУСТИНА ПАМУЧНА ТКАЕНИНА, ве молиме кликнете на следниот линк
ЗА ПОВЕЌЕ НИСКА ГУСТИНА ПАМУЧНА ТКАЕНИНА, ве молиме кликнете на следниот линк

Декларираните карактеристики

Материјал:
ткаенина + кадифен + дрво
Тип:
игла подлога
Употреба:
Игла nsertion

Поврзани производи