нови солидна едно парче костим за капење жените големи димензии бански едно парче плус големина за женски пливачки костум за капење носат
Ново - 36 %

нови солидна едно парче костим за капење жените големи димензии бански едно парче плус големина за женски пливачки костум за

Залиха
DEN 1464.00
DEN 937.00
Износот:


плус големина бански жените големи димензии костим за капење за масти жените голема големина базен носат
Белешки : 1. Ве молиме овозможи 1-2cm разликата се должи на рачно мерење. (1 инч = 2.54 см,1cm = 0.39 инчи) 2. Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот. 3.Како да се исчисти : Рака мие со ладна вода, висат да се исуши, без белење, без пеглање.

Декларираните карактеристики

Големина:
XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
YOUDIAN
Материјал:
Spandex
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
d7708

Поврзани производи