Нови Пристигнување Bluetooth Selfie се Држи со Tripod Преносни Алуминиум Monopod на IPHONE/Андроид dslr фото SLR фото Апарати со Bluetooth Далечинскиот
Ново - 27 %

Нови Пристигнување Bluetooth Selfie се Држи со Tripod Преносни Алуминиум Monopod на IPHONE/Андроид dslr фото SLR фото Апарати

Залиха
DEN 1368.00
DEN 999.00
Износот:


Нови Пристигнување Bluetooth Selfie се Држи со Tripod Преносни Алуминиум Selfie се Држиме за IPHONE/Андроид dslr фото Camers со Bluetooth Shutter
1.Ние ја прифатат плаќање номиниран од страна aliexpress само(Зачувам. Т/Т. western union,кредитна картичка и слично).Плаќањето мора да се изврши within3 дена од денот на нарачката.
2.Во случај да ocuur секое плаќање проблеми кога ќе се направи нарачката,ве молиме контактирајте со нас за помош.
1.Ние и ветуваме на брод во рок од 48 часа по уплатата пристигна нас (освен одмор)
2.Ако не сте го добиле вашиот парцела во рамките на 39 или 59days,ве молиме контактирајте со нас.ние ќе ги пратите пратката и да ви одговори што е можно поскоро.Ние и ветуваме ви даде задоволително решение.
3.Ако вашиот детали адреса припаѓаат на далечинскиот управувач област регионот,се изразуваат трошоците ќе бидат повисоки од стандардните.
Цената што ја платиле за цел да не вклучувајќи царина.Ве молиме да ни ги прости,не можеме да оптоварување било царинска такса.
Ние ќе ги прогласи ниска вредност на вашиот цел да се избегне данок,но ако тоа е happend,ве молиме coorperate со вашата локација обичај да заврши на царинење .За жал ние не сме одговорни за царинска такса.
Сепак,ние ќе се обидеме потрудиме да се минимизира доплата за нашите клиенти.
1.Ние прифаќаме враќање или размена поради неисправни предмети квалитет. Но, ве молам да не се отвори спорот без комуникација. Купувачи needn грижете се за тоа апсолутно! Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас кога ќе се згодни.
Јас се претпостави ние може да го реши спорот пријателски.Јас ветувам ние ќе ви ги даде задоволително решение!
2. Ве молиме не ги растурајте производ без дозвола,или ќе изгуби гаранција право.
1.Сите производи се 100% оригинални нови и проверени пред пратката.
2.Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни остават 5 ѕвезда повратни информации.
3.Ако имате било каков проблем и прашањето regading вашиот превод,ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации.
4.Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.Ако не се примени на нашиот e-mail,ве Молиме љубезно повторно да ја пратите или жалба до нашиот менаџер.

Декларираните карактеристики

Пакет:
Yes
Тежина (g):
300
Макс Extened Должина (mm):
1340
Број На Модел На:
ET001688
Материјал:
Алуминиум
Конфигурирани за(Прилагодување):
Паметни Телефони,Камери
комуникација:
Bluetooth
Поддршка За Далечинска Контрола:
Yes
Бренд Име:
KAMAY
Укината Должина (mm):
315

Поврзани производи