4PCS A4 Папки Училиште Материјали Цртан филм Molang Зајакот Папки за Статистика Канцелариски Складирање Документ Торба за Студентски Подарок
Ново - 5 %

4PCS A4 Папки Училиште Материјали Цртан филм Molang Зајакот Папки за Статистика Канцелариски Складирање Документ Торба за Студентски

Залиха
DEN 177.12
DEN 168.00
Износот:


[xlmodel]-[фото]-[0000] Опис
Име : 4 PCS A4 Папки Училиште Материјали Цртан филм Molang Зајакот Папки за Статистика Канцелариски Складирање Документ Торба за Студентски Подарок
Материјал : пластика
Спецификација : A4
Стил : Animal серија,Флорални серија (Секој еден Стил серија случајно се испратени, не можат да бидат избрани)
Големина : Околу 33.5cm X23.1cm
Пакување Листа : 4 PCS датотека торба
[xlmodel]-[фото]-[0000] Слики
Канцеларија
Магацин

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
1
Бренд Име:
XueSheng
Тип:
Документ Торба
Големина:
about 33.5*23.1cm
Обликот:
Торба
Материјал:
Пластични
Име:
Поднесување Папка
Име 1:
Цртан Филм Документ Торба
Име 2:
A4 Складирање Папка

Поврзани производи