здраво крајот 5N OFC Чист Бакар Hifi Аудио НИ кабелот за Напојување кабел hifi AC кабел
Ново - 5 %

здраво крајот 5N OFC Чист Бакар Hifi Аудио НИ кабелот за Напојување кабел hifi AC кабел

Залиха
DEN 1440.00
DEN 1368.00
Износот:


здраво крајот 5 N OFC Чист Бакар Hifi Аудио НИ кабелот за Напојување кабел hifi AC кабел
Опис :
Овој висок квалитет AC кабел се справува со високо сегашните и ефикасно го намалува метежот на целиот систем со пошироката динамика, подобрување на ритам и вкупните добивки над очекувањата. Тоа е совршен натпревар за моќ филтер, плочата, засилувач, CD плеер, DAC и било Hi-Fi компоненти. Кабел со дијаметар : 16mm Кабел материјал : Супер Чист Бакар Мулти Диригент Моќ Кабел Приклучете : P037 НИ стандарден приклучок Plug Б : C037 IEC конектор Спецификации : 250 V, 15 A Max Текст : Кабел за надворешни опфаќа : црна, сина боја се меша плетенка домашно МИЛЕНИЧЕ да се прошири sleeving Пакет Содржина : 1 x моќ кабел со НАС приклучокот. Професионални DIY Тим ,Одличен Квалитет со Најевтиниот цена !

Декларираните карактеристики

Должина:
50cm, 1.5m, 2m, 3m, 1m
Конектор A:
Џек
Број На Модел На:
Моќ Кабел
Примена:
DVD Плеер,Засилувач
Конектор Б:
Џек
Пол:
Машко-Женски
Тип:
Аудио Продолжување На Кабелот
Бренд Име:
Viborg
Модел:
бакар моќ кабел
Должина:
0.5 m/1M/1.5 м/2м/3м/5m/8m
боја:
Сина, Црна
Пакет:
1Piece
Приклучете:
P037+C037
Приклучок галвански:
родиум позлатен НИ моќ приклучок
Тип:
НИ Моќ Кабел
Примена:
ЗАСИЛУВАЧ/CD PLAYER
audiophile:
hifi
Диригент:
Чист Бакар

Поврзани производи