YAZOLE 2017 Новиот Ултра Тенок Men 's Црна Watche Злато Појас Спортски Прозрачна Експлозија Доказ Три Dial Имитација Шест Pin Часовници

YAZOLE 2017 Новиот Ултра Тенок Men 's Црна Watche Злато Појас Спортски Прозрачна Експлозија Доказ Три Dial Имитација Шест Pin

Залиха
DEN 714.72
Износот:


Декларираните карактеристики

Бренд Име:
YAZOLE
Пол:
Мажи
Стил:
Fashion & Неврзан
Движење:
Кварц
Случај Материјал:
Легура
Бендот Должина:
24cm
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Функција:
Прозрачна Раце
Dial Дијаметар:
44mm
Број На Модел На:
YD-8251
Кутии & Случаи Материјал:
Метал
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Случај Обликот:
Круг
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бендот Ширина:
20mm
Случај Дебелина:
11mm
Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
боја:
Црна, црна, црна црвено вино, црна, сребрена бел, црн појас, ремен вино
Дисплеј Тип:
Покажувач
Стил:
Слободно време
Посебна функција:
Прозрачна

Поврзани производи