MEETLOCKS Комбинација Извиткани Кабел за Заклучување За BikeDia.6x1200mm(L) & 8x1200mm(L) Со Код Ознака Велосипед за Заклучување Безбедност Велосипед
Ново - 20 %

MEETLOCKS Комбинација Извиткани Кабел за Заклучување За BikeDia.6x1200mm(L) & 8x1200mm(L) Со Код Ознака Велосипед за Заклучување

Залиха
DEN 479.52
DEN 384.00
Износот:


Детали за производот Точка Име MEETLOCKS Комбинација Извиткани Кабел за Заклучување За Велосипед,Кол.6x1200mm(L) & 8x1200mm(L) Со Код Ознака Велосипед за Заклучување Безбедност Велосипед Состојба Ново во Оригиналното Пакување Кутија Боја
виолетова Големина
6mm*4 Ft(1200mm)
8мм*4 Ft(1200mm) Тежина 200 грам

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
MEETLOCKS
Материјал:
Железо
Тип:
кабел за заклучување
Големина:
6mm*1200mm&8mm*1200mm
SKU:
SYM3771-8120P

Поврзани производи