2017 Нови Ѕиден Часовник Reloj Де Споредено Diy Часовници Кварц Види Дневна Соба Акрилик 3d Налепници Horloge Модерните Големи
Ново - 49 %

2017 Нови Ѕиден Часовник Reloj Де Споредено Diy Часовници Кварц Види Дневна Соба Акрилик 3d Налепници Horloge Модерните Големи

Залиха
DEN 955.20
DEN 487.00
Износот:

2016 година Нови Ѕиден Часовник Reloj Де Споредено Diy Часовници Кварц Види Дневна Соба Акрилик 3d Налепници Horloge Модерните Големи Бесплатен Превозот
Ние нудиме бесплатен превозот. Ако не падне на превозот, се чувствуваат слободни да се направи нарачки во секое време во нашата продавница. Сите предмети се во парк. Ние работиме за време на празниците. Нашата цена е најмногу competitave во целата мрежа. Ве молиме контактирајте со нас ако сакате да се направи големи нарачки. *100% сосема Нов * батерија : АА батерии (Не се вклучени) * материјал : акрилик * дебелина : 2mm * Боја : siliver злато црвено и црно огледало * Примена Големина : 20cm X20cm

Декларираните карактеристики

боја:
Бела, Црна
Тип:
Ѕидни Часовници
Стил:
Модерна
Шема:
Уште живот
Обликот:
Геометриски
Број На Модел На:
A-040
Motivity Тип:
Кварц
Дијаметар:
20cm
Дисплеј Тип:
Игла
Комбинација:
Ги одделува
Форма:
Единствен Лик
Ширина:
20cm
Бренд Име:
joid'art
Применливи Сместување:
дневна соба
Должина:
200mm
Тежина:
300g
Материјал:
Акрилик
Функција:
акрилик огледало
Тело Материјал:
Акрилик
Ѕиден Часовник Тип:
2mm
акрилик огледало:
огледало црна. Бела
Цел>=$180:
Бесплатен Превозот со ЕМС/DHL/Федекс Или Други Брзо Express
is_customized:
Yes

Поврзани производи