Crimp Монистра Наоди 2 mm Круг Капка Превозот 2000 Компјутери/многу Конектор Клип Мушка Spacer За DIY Изработка на Накит

Crimp Монистра Наоди 2 mm Круг Капка Превозот 2000 Компјутери/многу Конектор Клип Мушка Spacer За DIY Изработка на Накит

Залиха
DEN 102.72
Износот:


Опис На Производот :
Добар квалитет 2 мм и 2,5 crimp монистра за приклучок jewelries;
Многу бои avaialble во акции вклучуваат:злато, кс злато, сребро, бронза, родиум, пиштол метал и др.;
Примерок фотографии како подолу :


Декларираните карактеристики

Големина:
2.0mm, 2.5 mm
Тип На Објект:
накит наоди
Накит Наоди Тип:
Crimp & Крајот Монистра
Бренд Име:
BEADZTALK
Објектот Должина:
0.2cm
Објектот Тежина:
10g
Објектот Висина:
0.2cm
Објектот Дијаметар:
0.2cm
Објектот Ширина:
0.2cm
Производ Карактеристики:
менгеме конектор
Број На Модел На:
2 mm круг
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
бакар месинг
боја:
злато сребро бронза родиум
одделение:
Добар квалитет
Пакување:
2000 компјутери торба

Поврзани производи