Висок квалитет на Автомобил Универзална 1L Алуминиум Масло Фати Може да Резервоарот, Резервоарот со Потрошувачка Plug Сребро.
Ново - 6 %

Висок квалитет на Автомобил Универзална 1L Алуминиум Масло Фати Може да Резервоарот, Резервоарот со Потрошувачка Plug Сребро.

Залиха
DEN 2015.52
DEN 1895.00
Износот:


МАСЛО се ФАТИ МОЖЕ да Автомобил Универзална 1 L Алуминиум Масло Фати Може да Резервоарот, Резервоарот со Потрошувачка Plug 1000 ML Сребро Опис : -Висок квалитет лесни 6082 алуминиумска конструкција-Прецизност фабрикувани да се точната tolerances за непроблематична перформанси. Спецификација : Капацитет : 1 Литар Ширина : 170mm (Inc прирабници) Тело Висина : 145mm (Inc Ззп) Кабелско / Места Големина : 12mm Длабочина : 85mm Тема Големина : СЛОБОДАНКА-6 Боја : Сребро Црн Материјал : Алуминиум елоксирани Инсталација настава не е вклучен Пакет се Вклучуваат : 1 x 1-Литарски Резервоар 1 x Капа (не се достапни да дишат)

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Резервоари За Гориво
Име На Модел:
a005
Модел Година:
2017
Бренд Име:
Heinmo е
Материјал Тип:
Алуминиум
Специјални Функции:
NO
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Висина:
5.43inch
Објектот Ширина:
3inch
Објектот Должина:
5.43inch
боја:
Црна СРЕБРО.

Поврзани производи