TAFREE Персоналните Сопствени Хривнија Слика На Вашата Градина на Татко Бебе Деца Дедото Родители Сопствени дизајниран Фото Накит NA01
Ново - 26 %

TAFREE Персоналните Сопствени Хривнија Слика На Вашата Градина на Татко Бебе Деца Дедото Родители Сопствени дизајниран Фото

Залиха
DEN 96.00
DEN 71.00
Износот:

TAFREE Персоналните Сопствени Хривнија Слика На Вашата Градина на Татко Бебе Деца Дедото Родители Сопствени дизајниран Фото Накит NA01
Производи Слики :
Добредојдовте на нашата продавница!
>>> Кинески Пролетниот Фестивал Нашиот Празник Од 2.06 Да 2.21 (не Може да се испрати на редот !!! )!
Цел>$120 добие бесплатен превозот send via express! (DHL,UPS-от,SF,Fedex.. )
Уживаат во шопинг!

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Hummer-ноктот-clasps
Пол:
Жените
Поставување Тип:
лепак
Материјал:
Стакло
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
TAFREE
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Број На Модел На:
NA01
Обликотшема:
Слика
Функција:
Декорација
хривнија стил:
Уметничка Слика Стакло Cabochon Купола Хривнија
метал позлатен:
Rhoudim/Античкиот Бронза/Злато Позлатен
Димензии-Должина:
Околу 16+5cm(се прошири синџир)
Занает:
Калапи,Рачно Изработени
Тежина:
About 16 g
Шарм Облик:
20 мм Cabochon Купола
MOQ:
1 Парче
Повод:
Партија,Свадба,Годишнина,Ангажирање,Подароци
Наслов:
Персоналните сопствени Хривнија

Поврзани производи