2x ПРЕДВОДЕНА За ФОЛКСВАГЕН T5 Транспортерот Задниот Браник Рефлектор Опашка Запре Кочница Светлина Јасно Леќа (Одговара: ФОЛКСВАГЕН 2012)(CA332)

2x ПРЕДВОДЕНА За ФОЛКСВАГЕН T5 Транспортерот Задниот Браник Рефлектор Опашка Запре Кочница Светлина Јасно Леќа (Одговара: ФОЛКСВАГЕН

Залиха
DEN 1241.28
Износот:


-Ние можеме да се осигура дека вашето купување се доживее со мене и нашата компанија ќе биде 5-ѕвездички!!!
-Доколку постои каква било категорија на нашиот продажба на перформанси ќе се чувствувате дека не сме се сретнале на 5-ѕвезда оценка, ние се ценат можете да не контактирате преку е-пошта пред да замине повратни информации.
Време на испорака преку Кина Пост / Хонгконг Пост / Малезија Пост Регистрирани Воздухопловната, EMS, DHL, UPS-от, Fedex, итн. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне во решавање на секој проблем. Ние не сме одговорни за било каква загуба, одложување и/или оштетување на предмети, поради промени на адресата или грешки направени од страна на купувачите по исходот.
Ние одговор на било кој e-mail пораки во рок од 1 бизнис / работни дена; Нашиот Бизнис време : Пон-Пет 9 : 00-18 : 00, UTC/GMT +8 часа. Ние исто така, обезбеди точни информации
за нашите производи, навремена комуникација и разумен и фер цена (баланс помеѓу цената и квалитетот) на нашите клиенти. Ве молиме слободно да ни e-mail преку e Bay.
Ако нема одговор по се да ни се јавите неколку пати, ве молиме проверете ја вашата е-мејл спам.
Повратни информации ќе бидат оставени автоматски откако ќе се добијат повратни информации. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине Негативен фидбек или Неутрален повратни информации. Ние немаме контрола над она што на даночните власти ќе наплаќаат и колку купувачи се одговорни за плаќање на даноци. Ние сме добредојдени
и среќен ако имате било какви прашања, проблеми или предлози. Ние во голема мера го цениме вашиот мислење и сугестија, а ќе вложи максимални напори да се подобри и импресионира вашите лојалност.
Сите производи ќе бидат испорачани во рок од 1 работен ден по плаќање потврдена.
2x За "ФОЛКСВАГЕН" Транспортерот T5 Multivan Јасно Задниот Браник Рефлектор LED Опашка Запре Кочница Светлина 2012-2016
Опис : 2 парчиња (пар) на LED Браник Рефлектор Јасно Леќа Опашка Запре Кочница Светлина светилка за "ФОЛКСВАГЕН" T5 Транспортерот facelifted 2012-2016 Брилијантно Црвена боја темп.
Купувачите имаат целосна одговорност за обезбедување на нас со точна испорака, адреса и телефонски број во текот на исходот.
Ве молиме НЕ ни Остави Неутрални или Негативни Повратни информации, без да контактирате со нас однапред. светло & Xenon бела 6000 K Со Јасни поклопец на леќите Напон : 12 V DC Lenght на секоја светилка : 275mm Со 18pcs 3528/1210 SMD led диоди Црвено светло & 18pcs 3528/1210 SMD led диоди бела светлина, секоја светилка може да го замени акции задниот браник црвено рефлектор и функционира како додаток на LED опашка кочница стоп светло, заден магла светлина, да се претвори сигнал светлина во ОЕМ fitment
Инсталација :
Поврзете црна / сина жица за да кочница светлина негативни, бела жица за да сигнал / опашка светлина позитивен и црвено жица за да кочница светлина позитивни
Апликации Fitment на ова ДОВЕДЕ браник рефлектор опашка кочница светлина светилка :
Оригиналните ОЕМ Акции / Дел Броеви :
7 E0945105, 7 E0945106; 7 E0945105 A, 7 E0945106 A
За "ФОЛКСВАГЕН" :
2012-2016 За "ФОЛКСВАГЕН" T5 Транспортерот / Caravelle / Multivan (facelifted)
ВЕ МОЛИМЕ ДА ГО ПРОВЕРИТЕ ТОЧНОТО FITMENT ПРЕД ДА ГО КУПИТЕ!!!
Пакет се вклучени :
2x За "ФОЛКСВАГЕН" T5 Транспортерот / Caravelle / Multivan (facelifted), ПРЕДВОДЕНА браник рефлектор светлина светилки со јасно леќа
Ние Брод на Светот : За секој одредени производи, ве молиме обратете се до објектот на локацијата и нашите превозот земји исклученост листа на аукција.

Декларираните карактеристики

Фолксваген Модел:
Транспортерот
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Специјални Функции:
Задниот Браник Рефлектор Опашка Кочница Светлина
Транспортер-Година:
2012,2015,2014,2013
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Дијаметар:
27.5cm
Материјал Тип:
LED+PC
Име На Модел:
2012-2016 За ФОЛКСВАГЕН T5 Транспортерот / Caravelle / Multivan (facelifted)
Објектот Тежина:
0.2kg
Тип На Објект:
Опашката Светлина Собрание
Бренд Име:
ANG RONG

Поврзани производи