Пакување од 2 Месинг Цевка Мечка во Близина Брадавица 1/8 1/4 3/8 1/2 3/4 NPT Машки Конец Plumb Вода Гас Брз Полнач Додаток
Ново - 5 %

Пакување од 2 Месинг Цевка Мечка во Близина Брадавица 1/8 1/4 3/8 1/2 3/4 NPT Машки Конец Plumb Вода Гас Брз Полнач Додаток

Залиха
DEN 131.04
DEN 124.00
Износот:

Молиме Забележете : 3326*A : 1/8" NPT Машки 3326*B : 1/4" NPT Машки 3326*C : 3/8" NPT Машки 3326*D : 1/2" NPT Машки 3326*E : 3/4" NPT Машки Спецификација : -Максимален работен притисок : Оперативен притисок ДО 1200psi -Нето Тежина : 11g/19g/29.2 g/45g/75.2 г -точка тежина : 26g/34g/44.2 g/60g/90.2 g -Материјал : Месинг -Мерење Систем : Педа -Објект Облик : Брадавица -Стил : Навој -Температура Оценка : -65 250 степени F Превозот и Ракувањето со
1. Објектот може да биде само испратени по уплатата примена. Ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори спор ако не добиете предмети во 60 работни денови.
2. Меѓународни купувачи се одговорни за секое враќање трошоците за превозот.
3. За парцела следење, ве молиме погледнете на веб-страница :
4. Купувачите треба да биде одговорен за трошоците за тужба од страна на царината во вашата земја.
Политика На Враќање
1. Ако предмети се неисправни, ние ќе се препратат на замена без какви било други дополнителни трошоци за целосно враќање на средствата по одјавувањето.
2. Сите објекти треба да се достават во оригинална состојба.

Декларираните карактеристики

Тема Спецификација:
1/8, 1/4, 3/8, 1/2, 3/4
Материјал:
Легура
Број На Модел На:
3326*А
Тип:
Брадавица
врска:
Машки

Поврзани производи