20yard 38mm Злато Зелена Еластична Webbing Бенд Лента Лента на Бендот, Тапацир Материјали за Шиење Рака Појас Облека Украсена за Шиење T2400
Ново - 12 %

20yard 38mm Злато Зелена Еластична Webbing Бенд Лента Лента на Бендот, Тапацир Материјали за Шиење Рака Појас Облека Украсена

Залиха
DEN 1631.52
DEN 1436.00
Износот:


Опис : парична Казна изработка,убава и во деликатес. Одлично за Граничи и Ивица, погоден за облека, торба, капи, итн. Идеален за Шиење, накит одлуки, scrapbooking, - карта во донесувањето одлуки, кукли, лакови за коса,подароци, кеси,свадба, да се облекува, занаети, ремени, капа декорација,итн. Спецификација (приближно) : Материјал : Полиестер Големина : Прибл. целосна ширина 3.8 cm/1.50"инчи, 1yard е за 91cm должина
Се должи на рачно изработени за шиење,големина може да се разликува од еден до друг околу 0.3~0.5 cm Боја : Зелена Златото со црна позадина Пакет се Вклучени : 1 X 20 метри лента

Декларираните карактеристики

Тип На Производ:
Webbing
Функција:
Еластична,Еко-Пријателски,Со Голема Истрајност
Број На Модел На:
Webbing T2400
Употреба:
Дома Текстил,Чанти,Чевли,Облека
Ширина:
full width 3.8cm/1.50inches
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
боја:
Зелена Златото со Црна позадина
Материјал:
Полиестер
Големина:
full width 3.8cm/1.50inches
За:
Појас, пакет декорација, свадба партија декорација

Поврзани производи