Малку MingLou Луксузни мажите бела циркон Hamsa Фауима Рака шарм Прилагодливи Линк Синџир мажите нараквици & накит за жените накит
Ново - 44 %

Малку MingLou Луксузни мажите бела циркон Hamsa Фауима Рака шарм Прилагодливи Линк Синџир мажите нараквици & накит за жените

Залиха
DEN 472.32
DEN 264.00
Износот:


Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Малку MingLou
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Затворач Тип:
Скриени-безбедност-затворач
Стил:
Панк
Материјал:
Кубен Циркони
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Синџир Тип:
Линк Синџир
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
4005
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Рака
Функција:
подарок

Поврзани производи