Су на вода Јапонски училиште бански лолита девојка студент секси сино здолниште Симпатична аниме cosplay Костими Еден-парче костим за капење 4 боја
Ново - 30 %

Су на вода Јапонски училиште бански лолита девојка студент секси сино здолниште Симпатична аниме cosplay Костими Еден-парче

Залиха
DEN 911.52
DEN 638.00
Износот:


Су на вода Јапонски училиште бански лолита девојка студент секси сино здолниште Симпатична аниме cosplay Костими Еден-парче костим за капење 4 боја S : висина 145-155 CM, тежина 45-50 KG M : висина 150-163 CM, тежина 50-54 KG L : висина 155-170 CM, тежина 52-57 KG XL : висина 165-175 CM, тежина 55-60 KG Забелешка : ве Молиме игнорира ознака.не, едноставно изберете го со S/M/L..погледнете детални мерења во големина на маса и да се споредат со твоите големината на телото за да се добие право одговара,ви Благодариме!Уживајте во вашата шопинг време во мојата продавница. Поради ограничувањата во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings.боите покажа можеби и не е 100% исти со реалните предмети.Ве молиме да се разбере!Ние се обидуваме да се направи најдобро! Ве молиме овозможи 1-3 CM разлики поради прирачник за мерење. Сите мерења во CM.ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инч.1inch=2.54 см.
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Посебни Употреба:
Носии
Пол:
Жените
Број На Модел На:
224
Компоненти:
Jumpsuits & Rompers
Материјал:
Функција Материјал
Извор Тип:
Аниме
Бренд Име:
Lunnyds
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Cosplay

Поврзани производи