MELIFE 10L Туристички Ранец Отворено Кампување Пешачење Ранци Тактички Спортска Торба Преносни Мажи Жена ранец Качување ранци
Ново - 24 %

MELIFE 10L Туристички Ранец Отворено Кампување Пешачење Ранци Тактички Спортска Торба Преносни Мажи Жена ранец Качување ранци

Залиха
DEN 588.96
DEN 448.00
Износот:


10 L Жени Мажи Туристички Ранец,Женски Качување Вреќа,Мала Отворено Кампување Пакет,7 Бои Деца Момче Девојка Спортска Торба,Качување Кеси 10 L Отворено Ранец Спортски Торби за Велосипед Патување Пешачење Mountaineering Унисекс Деца Пакет

Декларираните карактеристики

Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
SM05B023
Ранци Тип:
Softback
Материјал:
Најлон
Функција:
Водоотпорен
Дожд Маска:
No
Бренд Име:
MELIFE
функција 1:
Отворено Пешачење Ранец Водоотпорен Најлон Мажи Жени Торба
функцијата 2:
Планината Кампување Качување Mochilas Rucksack
Функција 3:
Кампување Пешачење Ранец
Функцијата 4:
Спортска Торба Патување Trekk Rucksack
Функцијата 5:
Отворено Кампување Спортски Торби
Пол:
жени,мажи,унисекс,женски,машки,студент,деца,тинејџер девојчиња момчиња
Функција 6:
Качување Ранци Пешачење Патна Торба
боја:
сина, сива/Мароко сино/портокал сива/војска зелена/виолетова/сина/Роуз
Карактеристики:
Водоотпорен, дише, преносни, нула
Ткаенини:
Висок Квалитет најлон

Поврзани производи