DIY Накит Материјали Али Moda, Отворајќи Црн Циркон Шупливи Метални Крстот Конектор Шарм Додатоци За Жени Плетенка Нараквици Одлуки
Ново - 15 %

DIY Накит Материјали Али Moda, Отворајќи Црн Циркон Шупливи Метални Крстот Конектор Шарм Додатоци За Жени Плетенка Нараквици

Залиха
DEN 88.32
DEN 75.00
Износот:

Нашата Компанија Веб-Сајт : Специјален Попуст Област :
100% Сосема Нов Производство и Висок Квалитет Конектор Шарм За Модата, Накит DIY Одлуки Име на Производ : DIY Накит Материјали Али Moda, Отворајќи Црн Циркон Шупливи Метални Крстот Конектор Шарм Додатоци За Жени Плетенка Нараквици Одлуки Материјал : животна Средина-Пријателски Меч+ААА Австриската Кристали Кубни Циркони Позлата Боја : Вакуум Вистински Злато / Platinum/Розово Злато/Злато Обложено со Добар Квалитет : Кадмиум Слободни & Никел Слободни & Доведе Слободни Polishied : 100% рачно изработени Полиран Објект големина : 25мм*16mm(1 инч=25.4 mm или 1mm=0.0393 инчи) Објектот тежина : 2.3 g Подарок за : Пријател / Мајката / Сопругата / Љубовник Материјали За промет на Големо : Мода Накит Нараквици Обетки Ѓердани DIY што Сите предмети се за промет на големо цена.Повеќе ќе купи од нас,повеќе попуст ќе добиете.

Декларираните карактеристики

Големина:
M
Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Ширина:
1.2cm
Објектот Тежина:
1.0g
Бренд Име:
JUYA
Објектот Висина:
0.25cm
Објектот Должина:
2.1cm
Објектот Дијаметар:
0.35cm
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Производ Карактеристики:
Микро, Отворајќи Црн Циркон Шупливи Крстот Шарм Конектор
Накит Наоди Тип:
Конектори
Број На Модел На:
крстот конектор
Име на производ:
Микро, Отворајќи Црн Циркон Шупливи Крстот Шарм Конектор За Додатоци
Конектор големина:
21*12.5 mm
крстот боја:
Злато, Злато се Зголеми, Бело Злато, Пиштол Метал Црна PL0431
Matrial:
Бакар циркони
Додатоци употребувајте:
Жените Braclets Ѓердан Обетки DIY Одлуки
Dropshipping:
Aliexpress Стандард Dropshipping
Conncetor Шарм:
Метален Крст Шарм Конектори
потрошен материјал за накит трговија на големо:
Жени Мажи Нараквици Neckalce Обетки DIY Одлуки

Поврзани производи