20 ПАРЧИЊА Прилагодено Мотоцикл Универзална Маска Гром Завртки за Kawasaki ХОНДА SUZUKI BMW Yamaha R1 Р3 R6 MT09 MT07 TMAX530

20 ПАРЧИЊА Прилагодено Мотоцикл Универзална Маска Гром Завртки за Kawasaki ХОНДА SUZUKI BMW Yamaha R1 Р3 R6 MT09 MT07 TMAX530

Залиха
DEN 681.12
Износот:


Добредојдовте на нашиот YOWLING продавница
Опис :
Состојба : 100% нов бренд,со висок квалитет
Количина : 20 компјутери
Објектот Големина : 6 MM
Игран : Лесно да се инсталира, на гром директно во вашиот главниот дел на задната суспензија со вклучена монтажа завртки
Материјал : 6061 Алуминиум легура по ЦПУ Машински + Anodizing
Fitment
за сите мотоцикл
за ЈАМАХА KAWASAKI ХОНДА SUZUKI KTM Триумф Ktm Bmw Ducati Aprilia и др..
Пакетот Вклучува :
2 0 парчиња на Мотоцикл завртки
Слик покажува

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
YOWLING
Motobike Направи:
Kawasaki,Ducati,Харли-Дејвидсон,Јамаха,Победа,Suzuki,Aprilia,Хонда,BMW,Триумф
Име На Модел:
ТАКА FB-002A
Објектот Должина:
18cm
Објектот Ширина:
6cm
Објектот Висина:
6cm
Објектот Тежина:
0kg
Материјал Тип:
Алуминиум
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Е Прилагодена:
Yes
Функција:
Универзален мотор завртки
Големина:
6mm
Бои:
црно/сино/портокал/златниот/сребрена/зелена

Поврзани производи