KSCRAFT Граничното Метал Cutting Умира Stencils за DIY Scrapbooking/фото албум Декоративни Втиснување DIY Хартија Картички
Ново - 10 %

KSCRAFT Граничното Метал Cutting Умира Stencils за DIY Scrapbooking/фото албум Декоративни Втиснување DIY Хартија Картички

Залиха
DEN 162.72
DEN 146.00
Износот:


Ако ја најдете производи скршени или исчезнати при примање на пратката, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние секогаш ќе ви даде задоволни резултат!
Големина : 4.5*13.8 cm
Материјал : метал
Пакување : 1pc/set,1set/многу
Фантастичен дизајн за вашите покани/ картички/ пликови.
Овие челик умира ќе се намали преку cardstock, тенка иверица, 1/4 инчи плута, филц, ацетат, важна тема вратете платно, ткаенина, тексас, sandpaper, 2mm занает пена, дрво дрво хартија, фотографија магнет листови и многу повеќе! Тие работат со речиси било кој умре-машина за сечење што ќе се приспособат на обланда-тенок умира и се сигурни дека за да стане суштински елемент во вашиот труд изработка процес.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
KSCRAFT
Број На Модел На:
17072101
Место на Потекло:
Ningbo
Големина:
4.5*13.8cm
is_customized:
Yes
Пакување:
1pcs/set,1set/многу

Поврзани производи