N022302 45 Бела Бисер Црна Оникс Кристали Ѓердан

N022302 45 Бела Бисер Црна Оникс Кристали Ѓердан

Залиха
DEN 907.20
Износот:


Накит Опис
Тип на Камен : Свежа вода образован бисер, бел бисер, круг црна ахат, црна teardrop кристал конектор, добар квалитет, со висок сјај!
Должина : 45"(ѓердан).
Големина : 4-5мм(бисер), 13x23mm(кристал), 4mm(круг ахат).
Затворач : 18 K GP Затворач
Боја : Како на фотографијата е прикажано
Продажба на Единица : 1 насоки
Фотографијата е претставник. Ќе добиете една слична на фотографијата.
Ве молиме имајте во предвид пред да ја купите
Моите принципи нема да прифати неутрални или негативни повратни информации, не го прифати ниска оценка повратни информации! ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте ме однапред, ние ќе се обидеме да ви помогне и да ви даде задоволни решение! За добар бизнис зделки, ве молиме дај ми остави 5star позитивни повратни информации!
Ако малициозен ни остави ниска или негативна повратна информација,Нашиот ПРОЕКТ ќе биде известен Азија Накит Асоцијација, во комбинација со други накит црната листа на добавувачи, засекогаш забрана за купување на нашата продавница стока!
International Shipping
Бесплатен превозот преку E-Пакет/Кина пост воздух Достава на пошта со Следење на број,Трае околу 10-20 работни дена.
Покрај имаме уште многу побрзо превозот метод кој обично трае само 5-8 работни дена по пристигнувањето. Но дополнителни превозот надомест мора да бидат платени од страна на купувачи. Ако побрзо превозот начин е потребно, ве молиме ни e-mail штом ќе го нареди на предмети и ние ќе го избере побрз начин за вас.
Повратни информации
Вашето задоволство е наша крајна цел е!
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време ако имате било какви прашања. Ако не сте задоволни со нашата служба и предмети, ве молиме да го оценувате детали за трансакцијата и ни остави позитивен фидбек и 5-ѕвезда.
Ние ќе го прават истото за вас. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, едноставно оставајќи негативна или неутрална повратни информации не може да го реши секој проблем.
Контактирајте Со Нас
Ние се грижиме за нашите ценети купувачи, ако имате било какви прашања, нашата Служба за корисници службеници ќе биде многу мило да ви помогне.
Ние се Обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, сепак се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш. ве молиме овозможи 24 деловни часа за нас да се одговори.
Политика На Враќање
Сите пријави се прифатени во рок од 7 дена по добивањето на објектот. Наплата е врз основа на цената купени со исклучок на превозот и ракувањето со трошоците.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
види детали
Метали Тип:
Тибетската сребро,Бакар,Титаниум,Тајландски Сребро,Ниту,Алуминиум,Челик,Сребро,Калај Алуминиум,Железо, алуминиум,Бакар Легури,Волфрам,Алуминиум,Олово-метални Легури,Цинк Легура
Пол:
Жените
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
AIPIAODEGUAIGUAI
Материјал:
Полу-скапоцени камења
is_customized:
Yes
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Повик/Спортски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
види детали
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Функција:
Фитнес Тракер

Поврзани производи