YULUCH Earring за Жена рачно изработени Африкански Стил Дрво Капка Обетки Дама Девојка Најдобар Подарок Моден Дизајн Дама Earring
Ново - 31 %

YULUCH Earring за Жена рачно изработени Африкански Стил Дрво Капка Обетки Дама Девојка Најдобар Подарок Моден Дизајн Дама Earring

Залиха
DEN 119.52
DEN 83.00
Износот:

modname=ckeditor Добредојдовте на нашиот магазин
Бренд име : YULUCH
Количина : 1 пар
тежина : 11g

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
YULUCH
Метали Тип:
Железо легури
Материјал:
Дрво
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Број На Модел На:
YMA029
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
црвено вино
Уво кука материјал:
Легура
Големина:
5.5*3.5 cm

Поврзани производи