Екран Заштитник за iPhone 6 7 8 X Плус Калено Стакло Екран Заштитник Филм за 6s 7s Плус-Транспарентен (0.33 mm HD Ултра Чист)

Екран Заштитник за iPhone 6 7 8 X Плус Калено Стакло Екран Заштитник Филм за 6s 7s Плус-Транспарентен (0.33 mm HD Ултра Чист)

Залиха
DEN 95.52
Износот:


Декларираните карактеристики

боја:
За iPhone 6 6S, За iPhone 6P 6SP, За iPhone 7 7S, За iPhone 7P 7SP, За iPhone 8 8P, За iPhone X, За iPhone SE
Бренд Име:
МОЈОТ БОИ
Со Мало Пакет:
Yes
На работ на работ Покриеност:
Yes
Компатибилен Телефон Бренд:
Apple iPhone
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 4,iPhone 5,iPhone 6,iPhone 6 плус,iPhone 5s,iPhone 6s,iPhone 6s плус,iPhone 7,iPhone 7 плус,iPhone SE,iPhone 8 Плус,iPhone 8,iPhone X
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате,Ултра-тенки
Тип:
Пред Филмот
Употреба:
Мобилен Телефон

Поврзани производи