Црна Вистинска Кожа Велур DIY Рака-stitched Автомобил Воланот Покритие за Форд Фокус 3 2012-2014 KUGA Избега 2013-
Ново - 15 %

Црна Вистинска Кожа Велур DIY Рака-stitched Автомобил Воланот Покритие за Форд Фокус 3 2012-2014 KUGA Избега 2013-

Залиха
DEN 2256.00
DEN 1918.00
Износот:

Применливи Автомобил тип : за Форд Фокус 3 2012-2014 KUGA Избега 2013-2016 Забелешка 1 : ве Молиме внимателно да се спореди вашиот автомобил воланот со нашите слики се исти, ако тоа е истиот, ве молиме остатокот увери купување. Забелешка 2 : Овој производ е Автомобил Воланот покрие,не е Автомобил Воланот ! Забелешка 3 : Доколку е потребно другите стилови, ве молиме контактирајте со нас во времето! Ние ќе се прилагодите на производи кои ви се потребни за вас!

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Специјални Функции:
четири сезони општи
Материјал Тип:
Горниот Слој Кожа
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Висина:
7inch
Објектот Должина:
21inch
Бренд Име:
LUCKEASY
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Дијаметар:
38inch
Име На Модел:
за Форд Фокус 3 2012-2014 KUGA Избега 2013-2016
Објектот Ширина:
15inch
Тип На Објект:
Управниот Тркала & Воланот Центри
Материјал Тип:
Велур

Поврзани производи