Madrry Прилично Лимон Форма Брошеви Млеко Чај Продавница Значка Жени Мажи Broches Иглички Грб Ранец Шапка Додатоци Hijab Иглички Joias

Madrry Прилично Лимон Форма Брошеви Млеко Чај Продавница Значка Жени Мажи Broches Иглички Грб Ранец Шапка Додатоци Hijab Иглички

Залиха
DEN 340.80
Износот:


Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Симпатична/Романтичен
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Lucite
Пол:
Жените
Брошеви Тип:
Брошеви
Бренд Име:
Madrry
Број На Модел На:
9106100051
боја:
црвена, транспарентна
ocassion:
Свадбена Церемонија Партија Rutine Собир
Шема:
Цреша
Стил:
Моден Трендовски
Продажба Метод:
Број на Големо трговија на Големо
Примена:
Свадба фустан Рамо Накит за Подарок Свадба покана Hijab Шамија
Безбедност Стандард :
CE
клучен збор:
Лимон Форма Брошеви Broche pin broach broches Esmaltes Joias
is_customized:
Yes

Поврзани производи