Trition 3Pcs/Set 7 Дупки Слива Боја Акварел Палета Слика 12 Мрежи се Празни Пластични Палета 10 Оддел Уметност Боја на Палети

Trition 3Pcs/Set 7 Дупки Слива Боја Акварел Палета Слика 12 Мрежи се Празни Пластични Палета 10 Оддел Уметност Боја на Палети

Залиха
DEN 335.52
Износот:


Производ Фото Покаже :


Декларираните карактеристики

Бренд Име:
TRITION
Големина:
Different Size
Возраст:
>3 години
Број На Модел На:
1236
Материјал:
Пластични
Обликот:
Круг
Намената:
Екранот за фотографија,сликарство,dvertising

Поврзани производи