Мини Отворено Безбедност Тока Стигнале Јаже Keychain Анти-Изгубени Keychain Отворено EDC Алатка за опстанок комплет кампување пешачење
Ново - 27 %

Мини Отворено Безбедност Тока Стигнале Јаже Keychain Анти-Изгубени Keychain Отворено EDC Алатка за опстанок комплет кампување

Залиха
DEN 27.36
DEN 20.00
Износот:

Ние ќе биде многу го ценат, ако може да остави вашето вистинско чувство тука.Повеќето пакети може да се примени во 20 работни дена (4 недели). Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратните информации, ние ќе го решат проблемот веднаш, ви благодариме! Контактирајте со НАС ве Молиме да ни Порака од 8 : 30.
Многу силна повлечат одвратна.
Прецизност направени за проблеми со слободен употреба. да 18 : 00часот. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, тоа е conside#126 B62 користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. (GMT+8) од понеделник до сабота . Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Ние ќе испрати пакет од Кина преку воздух пост. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад.
се користи за безбедност поминува, копчиња и мали алатки
Спецификација : 4 cm во дијаметар школка
Материјал : Легура школка + челична жица линија
Insider : Челик жица линија должина 61 см
Продавачот совет : немојте да се повлече од должината на повеќе од 50cm, Нормална употреба на 50cm доволно долго,Ако се повлече од 50cm,внатрешниот пролет може да се скрши,ве молиме да се разбере,ви благодариме !
Пакет се Вклучени 1 x Стигнале Клип Keychain
Превозот Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO/FPO). Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас.Мини Отворено Безбедност Тока Стигнале Јаже Keychain Анти-Изгубени Keychain Отворено EDC Алатка за опстанок комплет кампување пешачење Опис Карактеристики
Сосема нов и висок квалитет
Одлична за одржување ID картички, звук, и многу повеќе. Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници (вклучени во недела).

Декларираните карактеристики

боја:
Црвена
Тип:
Џеб, Мулти Алатки
Бренд Име:

Поврзани производи