3 Копчиња Модифицирани Флип Виткање Далечинскиот Клуч Школка За BYD F3 F3R Автомобил Копче Ќорци Случај
Ново - 15 %

3 Копчиња Модифицирани Флип Виткање Далечинскиот Клуч Школка За BYD F3 F3R Автомобил Копче Ќорци Случај

Залиха
DEN 349.92
DEN 298.00
Износот:


Детали За Производот
Забелешки : Со логото
Имајте на ум : НЕМА внатрешни работи (remote / електроника / transponder чипови / батерија) единица внатре.
Производ Слики
Превозот Услови
Ние само брод да се потврди Aliexperss адреса. Ве молиме бидете сигурни подолу информации се точни кога место цел : Превозот адреса, Телефонски број и Пост Код . Ако постојат било какви промени, pls контактирајте не преку порака пред објектот беше предаден.
Превозот време :
DHL/ПРЕГЛЕДИ : 3 до 8 дена
EMS : 3 до 20 дена
HKP(Хонгконг Пост Воздух Mail) &CPAM (Кина Пост Воздух Mail) : 10-60days Пристигнување ,понекогаш може да биде подолг
(Ако не можете да го прифати долго превозот време од HKP&CPAM, pls изберете и други начини на превозот
Услуга За Враќање & Наплата
1.Ако сте задоволни со Купување не заборавајте да ги споделите со нас(или вашиот пријател) вашиот среќен &ни остави добар фидбек
2.Ако не Сте среќни, па со купување контактирајте со нас во рок од 3 дена и испрати назад на производи во 7 дена(од денот ќе примите ) понуда ни на следење ние наплата штом ќе се врати пакет
Можете да оставите порака преку центарот за пораки или на Трговија со Датот
Pls љубезно се напомене ние ќе не вратат во Подолу состојба
1. Производ скршени од клиент / со недостасуваат делови / Не во својата истиот добар потекло состојба
2. Во клиенти poession за повеќе од 10 дена

Декларираните карактеристики

Број на Копчиња:
1PCS, 5PCS
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Материјал Тип:
стандарден материјал
Осветленост Дел Број:
Модифицирани копче школка за BYD
Другиот Дел Број:
Модифицирани копче Ќорци за BYD
Производителот Дел Број:
Модифицирани копче случај за BYD
Прилагодување:
No
R/C Функција:
без
Бренд Име:
Tuyuet
Олово Време:
1-5 дена по уплатата примена
време на испорака:
15-60 дена од Пост воздухопловната
По-продажбата на услугата:
Одлични

Поврзани производи