Дувачкиот Првенство Бисер Кауција Pin Pendant, За Половина-drilled Монистра, Сребро, 11x4x3mm, Pin: 0.6 mm
Ново - 25 %

Дувачкиот Првенство Бисер Кауција Pin Pendant, За Половина-drilled Монистра, Сребро, 11x4x3mm, Pin: 0.6 mm

Залиха
DEN 268.32
DEN 201.00
Износот:


Дувачкиот Првенство Бисер Кауција Pin Pendant, За Половина-drilled Монистра, Сребро.
Големина : за 4mm широк, 11mm долго, дебелина 3мм, pin : 0.6 mm.
Направен од висок квалитет на месинг тоа е голема прифатлива. Тоа е противалергиски, трајни, не ' рѓа, промена на бојата или дупка, и ќе трае цел живот.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
X-КК-E473-S
Објектот Тежина:
18g
Производ Карактеристики:
станот круг
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
накит наоди
Метална боја:
Сребро.
Употреба:
кауција
единица:
50pcs
Материјал:
Дувачкиот

Поврзани производи