1PCS Природни Аметист Fluorite Merkaba Ѕвезда кристал Камен Издлабени Точка Свети Заштита Исцелување Анти Зрачење

1PCS Природни Аметист Fluorite Merkaba Ѕвезда кристал Камен Издлабени Точка Свети Заштита Исцелување Анти Зрачење

Залиха
DEN 383.52
Износот:


Не двоумете се, понудата сега и никогаш да не пропуштиме.
Гаранција
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Нашата цел е задоволството на клиентите!
ВраќањеНаплата
1. Бои може да не се појави токму како што се гледа на фотографијата во реалниот живот поради варијации помеѓу компјутерски монитори и голо око боја разлика. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Пад на превозот и на големо се топло добредојдени. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ќе добиете парцела содржи како што е подолу.
Merkabas се tetrahedrons, направени од страна на пресекот на две, три-двострано пирамиди.
Answer : ___________________________ Note :
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас.
Пакет се вклучени :
1piece Merkaba Ѕвезда
За Нас
Имаме нашата фабрика и дизајн тим.
На адекватни .
Камен : природни аметист fluorite,тигар око,зелена aventurine ,се зголеми кварц ,црна obsidian ,opalite
Големина : приближно 25 mm (1 инч)
тежина : 12-16gram/слик
ЗА MERKABA Е
Merkaba Ѕвезди може да се користи за енергетски работа, за медитација, за да заличи на енергија во една соба, или со енергија мрежи. Постојат NOEXCEPTIONS! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние само брод да се потврди цел адреси. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. На тој начин, meditating со Merkaba ни помага да се поврзете со нашето високо себе. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
1 PCS Природни Аметист Fluorite Merkaba Ѕвезда кристал Камен Издлабени Точка Свети Заштита Исцелување Анти Зрачење
-6.
испорака
1. Во горниот димензии, на геометриски облик на човековото енергетско поле е кажано да биде во форма на Merkaba. Ако сте трговија на големо со клиентите ,што сакате да ја купите многу од нашите производи ,ние ќе ви даде поволна цена!
Вие треба да бидат заинтересирани во сопствен производ ,ве молиме контактирајте со нас!!!
Вие треба да бидат заинтересирани во трговија на големо цена и сопствен производ, ве молиме контактирајте со нас!!!
Сигурен сум дека тоа право нешто што треба сега.Ви благодариме!
3. Merkabas се одлични алатки за работа на вашата духовна трансформација, што некои веруваат дека е целата целта на нашето постоење.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
jeaxi
Материјал:
Камен
Стил:
Фенг Шуи
Тема:
Љубов
Регионален Функција:
Кина
Материјал:
аметист fluorite
боја:
Виолетова
Големина:
25 mm
лекување:
Yes
Стил:
Fengshui
Тема:
Љубов
Регионален Функција:
Кина
Употреба:
бизнис подароци ,дома декорација ,реики лекување
Обликот:
Ѕвезда anise

Поврзани производи