2017 Нова Мода Жените Tassel Патент Мали Паричници Монета Џеб Спојки торба Жените Краток Торба Стп Кожа Кредитна Картичка ID Носители
Ново - 30 %

2017 Нова Мода Жените Tassel Патент Мали Паричници Монета Џеб Спојки торба Жените Краток Торба Стп Кожа Кредитна Картичка ID

Залиха
DEN 239.04
DEN 168.00
Износот:


2017 Нова Мода Жените Tassel Патент Мали Паричници Монета Џеб Спојки торба Жените Краток Торба Стп Кожа Кредитна Картичка ID Носители
Спецификации Нов и Висок квалитет на Објектот Тип : Паричникот Боја : Зелена Сина, Црна, Розова Сива
Материјал : Кожа Стп
Answer : ___________________________ Note : Т тука може да се 1-3cm нормално мерење на грешка . Бидејќи на светлината и аголот на шут, бојата на производот е малку поинаква од главната слика,ве молиме разбирање

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Паричникот
Стил:
Моден
Обвивка Материјал:
Синтетички Кожа
Паричникот Должина:
Краток
Пол:
Жените
Објектот Должина:
11.6cm
Затворање Тип:
Патент
Материјал Состав:
Синтетички Кожа
Бренд Име:
eTya
Објектот Висина:
9cm
Декорација:
Tassel
Внатрешни работи:
Патент Poucht,Passcard Џеб,Монета Џеб,Имајте На Ум Оддел,Држачот На
Шаблон Тип:
Цврста
Паричници:
Стандард Паричници
Главен Материјал:
PU
Објектот Тежина:
50g
Објектот Ширина:
1cm
Број На Модел На:
Паричникот
Тип На Објект:
Паричникот
Стил:
Моден
Обвивка Материјал:
Синтетички Кожа
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Патент
Внатрешни работи:
Фото Носителот,Монета Џеб,За Држачот
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал Состав:
СТП Кожа
Бои:
Зелена Сина, Црна, Розова Сива

Поврзани производи