Држење Пенкалата Назад Рамо Clavicle Lumbar Половината ' Рбет Се Подготвуваат За Поддршка Појас Рака Корсет Shaper Спречи Slouching Humpback

Држење Пенкалата Назад Рамо Clavicle Lumbar Половината ' Рбет Се Подготвуваат За Поддршка Појас Рака Корсет Shaper Спречи Slouching

Залиха
DEN 1439.52
Износот:


Индикации : Блага kyphosis пациенти со нарушување на контрола и во developmetn на адолесцент на исправен став на телото да се задржи
Карактеристики :
Овој производ е направен од висок квалитет на решетката ткаенина,композитни крпа и лепенка,светлина и дише,послушни,облечени во крпа внатре,скриени добро,лесно да се носат.

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Протези & Поддржува
Бренд Име:
HKJD
Број На Модел На:
HK-C008-1

Поврзани производи