Античкиот Гроздобер Ретро Русија Кварц Џеб Види Нов Советскиот Sickle Чекан Ѓердан Pendant Мажи Жени Подарок
Ново - 33 %

Античкиот Гроздобер Ретро Русија Кварц Џеб Види Нов Советскиот Sickle Чекан Ѓердан Pendant Мажи Жени Подарок

Залиха
DEN 240.48
DEN 161.00
Износот:


Карактеристики на производот : Џеб Види Движење : Кварц Џеб Види Дијаметар : Околу 4,6 CM Џеб Види Дебелина : Околу 1,5 СМ Должина на Синџирот : Околу 30 CM
Пакет Содржина : 1 x Џеб Види 1 x Синџир

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Античкиот
Пол:
Унисекс
Dial Дијаметар:
0.046 m
Dial Прозорец Материјал Тип:
Акрилик
Рамки Функција:
Стационарни
Бренд Име:
YISUYA
Движење:
Кварц
Функција:
ретро
Dial Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Рамки Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Состојба:
Нов со ознаки
Број На Модел На:
P380C
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Dial Екранот:
Аналогни
Случај Обликот:
Круг
is_customized:
Yes

Поврзани производи