2017 Топла Продаде Боксер Куче Перница Покрие Спиење Куче Фрли Перница Покрие Животинско Перница Покритие за Троседот Decoratove Перница Случај Обичај
Ново - 35 %

2017 Топла Продаде Боксер Куче Перница Покрие Спиење Куче Фрли Перница Покрие Животинско Перница Покритие за Троседот Decoratove

Залиха
DEN 239.04
DEN 156.00
Износот:

Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас. 2 : перница поклопецот е 1 страна печатење. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Вклучени 1 x Перница Покрие Пратката 1. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Нашата цел е задоволството на клиентите! ВраќањеНаплата 1. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Благодарам Забелешки : 1 : Сите перница се рачно изработени може да биде 1-2cm отстапување постои. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. Сигурен сум дека тоа право нешто што треба сега. Гаранција 1. 3 : ние може да costom направени како ќе барање, ве молиме, контактирајте со нашата служба за корисници за да оставите порака. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ние само брод да се потврди цел адреси. Опис на Многу убава и уникатен дизајн памук, лен перница маска, направен од висок квалитет , дебели природен памук, лен ткаенини. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Ќе добиете парцела содржи како што е подолу. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Опис Одличен подарок за парови, пријатели, семејства, итн Додадете атмосфера во вашата куќа Невидливи патент на долната страна на перница покрие Издржлив материјал, лен ви даде чувство на природата и слободни Идеален декорација за book store, автомобил, кафуле, канцеларија, дома, итн Големина : 45 x 45cm Материјал : Памук, лен Боја : Како слики show Note : Перница не е вклучена. Тоа не е само многу удобна, но, исто така, совршен за апликации на чаир, троседот, автомобил, седиште декорација на перница капак. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. 45x45cm ,тоа е невидлив патент дизајн и не се внатре.

Декларираните карактеристики

Големина:
450mm*450mm
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Материјал:
Лен / Памук
Бренд Име:
Pumelo Дрво
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
L-35
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Техника:
Рачно изработени
Шаблон Тип:
Животните
Стил:
Печатење
Производство тип:
направи-да-цел
фабриката тип:
ОЕМ И ODM
Предност:
светла боја , никогаш нема да избледи
Забелешка:
бесплатни дизајн
simples време:
производство+испорака≤една недела
Патент:
скриен патент
дизајн:
Вашиот сопствени слики или барања
Возрасна Група:
Децата, Тинејџерите, Млади, Стари возраст
Обликот:
Плоштад
Пакет:
1 парче перница маска

Поврзани производи