RECHAR Бренд 125cm Голем Двоен Слој Чадор За Мажи 3Fold Windproof Висок Квалитет Автоматско Дожд Жените на Отворено Силна Чадор
Ново - 44 %

RECHAR Бренд 125cm Голем Двоен Слој Чадор За Мажи 3Fold Windproof Висок Квалитет Автоматско Дожд Жените на Отворено Силна Чадор

Залиха
DEN 1784.64
DEN 999.00
Износот:


10 Ребра Големи 125cm двојно windproof автоматски чадор Рачка материјал : удобно мат Чадор скелет материјали : челик коски; алуминиумска коска + стакло рамка Тип : три пати Чадор платно : вода против крпа Чадор радиус : 68cm Под капата дијаметар : 125cm Затворени должина : 36cm се Справи со должина : 7cm
Драги пријатели : Ако се откаже нарачката или друга причина, сите наплата ќе се вратам на вашата сметка во рок од 7 -10 дена преку Aliexpress. За плаќање : не прифаќаме alipay тука Било кредитна картичка или банкарска картичка преку Pay Pal за Плаќање и Банката на Нацрт. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако сакате да се плати од страна на било кој друг начин, ве молиме контактирајте со нас пред вашата исплата. За Превозот : СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.(Се очекува некои земји и APO/FPO) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашата адреса. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. За повратни информации : Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив! Ве молиме контактирајте со нас : Ако ви треба во комбинација превозот од Express (EMS, Fed Ex, UPS-от). Ние ќе се најде на најниска цена за вас! Ако сте повторно продавачот треба пад на превозот. Ние ќе се обидеме потрудиме да обезбеди најдобра услуга и споделување на повеќе квалитетни модни елементи со вашите клиенти! Ние не ќе се открие некоја од нашите информации, само на ваше име.

Декларираните карактеристики

Тип:
Чадори
Големина:
>62cm radius
Бренд Име:
RECHAR
Панел Материјал:
Pongee
Контрола:
Целосно автоматско
Шема:
Три-виткање Чадор
Функција:
Виткање
Број На Модел На:
TIM1029
Материјал:
190T Најлон Ткаенина
Производот:
Сончево и Врнежлив Чадор
Возрасна Група:
Возрасни лица
Отворено Активност:
Риболов
Чадор дијаметри:
125cm

Поврзани производи