Момче и Девојка Аниме Grendizer Печатење на маици Деца Смешно јапонија робот Т кошули Деца Бели Блузи Tee Бебе Облека,HKP476
Ново - 20 %

Момче и Девојка Аниме Grendizer Печатење на маици Деца Смешно јапонија робот Т кошули Деца Бели Блузи Tee Бебе Облека,HKP476

Залиха
DEN 287.04
DEN 229.00
Износот:


Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
Ве молиме бидете сигурни дека ќе го прочитате целиот опис и да се договорат за да се трансакцијата пред да го купат.
Ние нудиме бесплатен превозот во светот со Кина Пост Воздух Mail , просечно време на испорака е од 15 B30 дена, за Русија/Бразил ќе биде 25 W45 дена. Во случај на национално или одложување, ќе биде подолг од 60 дена.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.
Ние препорачуваме да изберете International Express, вклучувајќи EMS/DHL/UPS-от ако сакате побрзо испорака, ние може да се добие попуст на цената од нив, но на превозот надомест ќе се наплаќа
Ако не прими стоката во 50 дена ( 10% стапка на Русија и Бразил), ве МОЛИМЕ, контактирајте не и побарајте време се прошири, НЕ се отвори спорот за оваа причина, бидејќи испораката е сосема надвор од продавачот контрола, тоа треба да биде пошти должност, ниту Спор не се случува да ви помогне да добиете на стоки побрзо.
Превозот е голема главоболка за двете купувачот и продавачот, меѓусебно разбирање е многу потребно. Ако дојде од Русија или Бразил, тоа ќе бара повеќе трпение да чекаат за пратката.Ви благодариме.
1. Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
2. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
3. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации ќе биде многу ценет. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации . Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Декларираните карактеристики

Дете НИ Големина:
3T, 4T, 5T, 6T, 7T, 8T, 9T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Јака:
О Деколте
Материјал:
Полиестер
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
HKP476
Шаблон Тип:
Печати
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
ЏЕРИ И JEMMY
Облека Должина:
Редовни
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации

Поврзани производи