3/4/5 mm Широк 45/50/55 см Црна Плетенка јаже Јаже, Верига Пријателство Човек-направени од Кожа Ѓердан од не ' Рѓосувачки Челик Затворач
Ново - 10 %

3/4/5 mm Широк 45/50/55 см Црна Плетенка јаже Јаже, Верига Пријателство Човек-направени од Кожа Ѓердан од не ' Рѓосувачки Челик

Залиха
DEN 335.52
DEN 302.00
Износот:

Однапред ви благодариме!
Ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, пред да замине било повратните информации, ве молиме контактирајте со нас и да ни даде можност да се најде решение.99 /парче
Бесплатен превозот !Моден Жените Накит од Нерѓосувачки Челик, 5mm LOLO Сребро Синџир Ѓердан,21.99 /парче
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ на Големо/Мало за Мажи Нерѓосувачки Челик 55cm*5mm бижутерија Кутија Синџир Ѓердан US$ 9.8 mm искривуваат јаже, верига Ѓердан US$ 6.7 mm искривуваат јаже, верига Ѓердан Бесплатен превозот ! САД$ 7. Ако предмети сеуште не сте пристигнуваат по 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот за вас наскоро!
Дали сакате да добиете брзо? Ако вашата цел е повеќе од $200, ние ќе брод предмети од ЕМС за слободни која предмети пристигне во 5-7 дена ! Ако ваша цел не се постигне овој стандард, но се очекува објектот се испраќаат од страна на брз начин, само се чувствуваат слободни да не контактирате, само неколку дополнителни долари се задолжителни!
Политика На Враќање
Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 7 дена по приемот.
Превозот информации :
Превозот метод
Превозот Цена
Следење На Број
Превозот Време
Кина пост воздух mail
Слободни
Yes
10-25days
Хонгконг пост воздух mail
Слободни
Yes
10-25days
EMS
Ја проверите на сајтот
Yes
5-7days
DHL
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
UPS-от
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
FEDEX
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
Обично, ние брод на налози во рок од 24 часа, кога ќе се прими плаќањето.
Опис :
Материјал
Количина
боја
големина
конверзија
316 L не ' рѓосувачки челик
1pcs
како истата слика
45/50/55cm должина;3/4/5мм ширина
1 инч=25.0393 инчен
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.99 /парче
Бесплатен превозот !Шарм мажи&жени сребро Нерѓосувачки Челик тенка 50cm*3.4 mm или 1mm=0.
Ние ќе се разменуваат за добар една врз акции достапноста, или да направи реконструкција. Ви благодариме!
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 164g Мода за Мажи злато Нерѓосувачки Челик 9.99 /парче
. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас.99 /парче
Нови Поставен мажи&жени сребро Нерѓосувачки Челик тенка 54cm*4.99 /парче
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Слатка дизајн трговија на Големо/Мало за Мажи Нерѓосувачки Челик 50cm*8мм Змија Коска Синџир Ѓердан US$ 7.99 /парче
Бесплатен превозот !Моден Накит Жените&Девојки Loverly Нерѓосувачки Челик 5mm LOLO Сребро Синџир Ѓердан,21.
Купувачот треба да бидат одговорни за превозот на трошоците за вратени предмети.3 mm јаже, верига Ѓердан US$ 5.6 mm Византискиот Синџир Ѓердан 23.99 /парче
Бесплатен превозот !Убава девојка&жените сребро Нерѓосувачки Челик тенка 52cm*2. Ние брод на светот од страна на Хонгконг нормален воздух mail, тоа обично трае 20-25 дена да пристигне, но понекогаш тоа може да трае околу или повеќе од 30 дена(тоа може да влијае на поштата, обичај или временска прогноза, итн).

Декларираните карактеристики

Метална боја:
3мм, 4mm, 5mm
Главниот Камен Боја:
45см, 50cm, 55cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
Никој
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
Никој
Материјал:
нерѓосувачки
Функција:
Никој
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Материјал:
316L не ' Рѓосувачки челик
боја:
како на слика
Големина:
45/50/55cm length,3/4/5mm width
ОДГОВАРА ЗА:
Мажите и Момчињата
is_customized:
Yes

Поврзани производи