80Pcs Професионални Microblading Sobrancelha Пенкало Caneta Microblading Tebori Прирачник Веѓа Тетоважа Пенкало Со Бесплатен Превозот

80Pcs Професионални Microblading Sobrancelha Пенкало Caneta Microblading Tebori Прирачник Веѓа Тетоважа Пенкало Со Бесплатен

Залиха
DEN 3600.00
Износот:


Ние сме производителот специјализирана за сите видови на make up производи, како што се веѓа направи пенкало, eyelash проширување, eyelash лепак, eyelash продолжување комплет, пинцети и се поврзани со eyelash материјали. Нашите производи материјал е увезени напредни свила, во однос на квалитетот или стил, ние ќе се повеќето професионални. Строга контрола на квалитетот.
Модел : 100 Компјутери Професионални Microblading Sobrancelha Пенкало Caneta Microblading Tebori Прирачник Веѓа Тетоважа Пенкало Со Бесплатен Превозот
Прикажување На Слики
Плаќање & Превозот
Главни пазар :
Русија , Австралија, САД, велика БРИТАНИЈА, Бразил, Германија , Полска,
Канада, Ukrain,Мексико и така натаму
Ние може да направи стилови за Eyelash :
Зошто да изберат Нас ?
Одговор : Ние се Aliexpress Снабдувач , мора ing Трговија гаранција обезбедена од страна Aliexpress. Тоа значи дека ако поставите вашата нарачка онлајн, и ако нашата услуга couldn ' t исполнат согласија испорака или квалитетот услови. Вашите пари може да биде 100% вратени од страна на Aliexpress. Повеќе информации можете да прочитате на банер на Aliexpress почетната страница од пребарувачот.
Можам да направам OEM/ODM?
Одговор : Да! Имаме професионален дизајн тимот за да им помогне на вас и печатење на вашето лого.
Како да контактира со вас?
Одговор : ве Молиме напишете го направите wn вашето барање во подолу празно и да кликнете на "Испрати" копчето. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!
Ние може да понуди eyelash продолжување производи како што следува :
Engrafting Заградени Eyelash Серија.
Engrafting Најголемиот Дел Eyelash Серија.
Engrafting Eyelash Лепило Серија.
Engrafting Eyelash Алатки Серија.
Engrafting Eyelash Постави Серија.
Електрични Eyelash Постави Серија.
Лажни Eyelash Серија
Tatto Производи
Депилација Серија
Рака Заштита Серија
Убавината Artcles Серијата
Pls се чувствуваат слободни да контакт со нас.


Декларираните карактеристики

боја:
Тетоважа Пенкало, Тетоважа Пенкало, Тетоважа Пенкало, Тетоважа Пенкало, Тетоважа Пенкало, Тетоважа Пен
Тип:
Тетоважа accesories
Број На Модел На:
ТМ-04
Бренд Име:
FGHGF
Материјал:
Алуминиум
производител:
тетоважа производи
тетоважа веѓа пен:
издржлив
Материјали:
Алуминиум
microblading пен:
за веѓа
Прирачник Веѓа Пен:
Зборот & крст збор
боја:
златно црвена сина, сребрена виолетова
Пакување:
100pcs
плаќање:
ТТ ВУ PP Aliexpress
превозот:
со бесплатен превозот
испорака:
30 ДЕНА

Поврзани производи