Телефон Случај За Леново Атмосфера, C2 Покрие Силикони Насликани Случаи Задниот Поклопец За Леново C2 Атмосфера, C2/C2 Моќ K10A40 Покрие 5 Меки TPU
Ново - 26 %

Телефон Случај За Леново Атмосфера, C2 Покрие Силикони Насликани Случаи Задниот Поклопец За Леново C2 Атмосфера, C2/C2 Моќ K10A40

Залиха
DEN 119.52
DEN 88.00
Износот:

Ако не добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно ве молиме да ја препратите на е-маил и ние ќе ви одговори што е можно поскоро . Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Моден Дизајн , Го Спречува Вашиот Телефон Падне.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив
Контакт со нас на : Купувачи се добредојдени да не контактирате преку е-маил или Trademanager ако имате какви било прашања или предлози . Искусни КК постапка. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во објекти цена. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Совршено опремени за Леново Атмосфера, C2 / C2 Моќ K10 A40 H igh Квалитет Мека 3 D Ослободување на Моделот Задниот Поклопец , да Направите вашиот телефон да изгледа модата и луксузот! Капка брод поддршка !! Трговија на големо голем попуст за поддршка !!
Драги пријатели,Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.

Декларираните карактеристики

Материјал:
TPU
Бренд Име:
Mobecaser
Мало Пакет:
No
Тип:
Монтиран Случај
Компатибилен Бренд:
Леново
дизајн:
Егзотични,Слатки,Шарени,Животно,Флорални
Големина:
5.0 inch
Карактеристики:
Ултра Тенок Домот Убави Меки Пластични шема Телефон Случај Маска
Функција:
Водоотпорен,Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Место на Потекло:
Шенжен, Кина (Копно)
агент:
Џеки Унија
микс боја:
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
статус:
во парк
Одговара:
За Леново Атмосфера, C2 / C2 Моќ K10A40 Случај Покривање ги Опфаќа
Материјал:
Мека Силиконска Гума TPU
квалитет:
Висок Квалитет На++++
Стил:
Модни Луксузни Кул Јасно Единствен Случај Покрие Торба Fundas
погоден:
За Леново Атмосфера, C2 / C2 Моќ K10A40 Покрие Случај Coque Случаи

Поврзани производи