CAENBOO EOSM10 Камера Мека Торба Силиконска Гума Заштитник Камера Тело Покрие Случај на Кожата За Canon EOSM10 EOS M10 Заштитна Домување
Ново - 14 %

CAENBOO EOSM10 Камера Мека Торба Силиконска Гума Заштитник Камера Тело Покрие Случај на Кожата За Canon EOSM10 EOS M10 Заштитна

Залиха
DEN 527.52
DEN 454.00
Износот:


CAENBOO EOSM10 Камера Мека Торба Силиконска Гума Заштитник Камера Тело Покрие Случај на Кожата За Canon EOSM10 EOS M10 Заштитна Домување
Функција е направен од strechable, здрав, мека висок квалитет, здрава материјал. Силиконски камера маска, нежно, издржливи и перат, совршен вашиот камера. Заштита на домување и тастатурата против гребење, стружење и абразија, згора на тоа сите функција може да се користи слободно. Добро чувство на допир. тој е направен да биде силикони Погоден : За Canon EOSM10 EOS M10 Пакет : 1 X Силикони Камера Торба (Камера Не Е Inclued)

Декларираните карактеристики

Тип:
Мека Торба
Пакет:
Yes
Материјал:
Силикони
Бренд Име:
CAENBOO
Број На Модел На:
камерата силиконското перниче EOSM10
Додатоци Тип:
EOSM10 камера силиконското перниче
Име:
камерата силиконското перниче
Одговараат на:
Камерата торба За Canon EOSM10
Материјал:
Силиконска Гума Камера Торба
color1:
Црвено Мека Камера Торба EOSM10
color2:
Црна Силикони Камера Маска
color3:
За Canon EOSM10 Камера Торба
Color4:
Жолта Камера Случај За Canon EOSM10
feature1:
За Canon EOSM10 Мека Торба Камера
feature2:
Камерата Заштитник За Canon EOSM10

Поврзани производи