Гроздобер реално 925 sterling silver Шарм фантазија пердув Pendant & Ѓердани Жените Фунта-Сребро-Накит
Ново - 19 %

Гроздобер реално 925 sterling silver Шарм фантазија пердув Pendant & Ѓердани Жените Фунта-Сребро-Накит

Залиха
DEN 160.80
DEN 130.00
Износот:


Answer : ___________________________ Note : Ова 925 сребрен pendant не е толку голема како што изгледа, па ве молиме да ја проверите слика на производ големина и потоа да одлучи дали да се купи, ви благодариме
Предмет : 100% реално 925 сребрен мали Pendant
Материјал : 925 sterling silver
Количина : едно парче
Облик : пердув
Големина : 1-19x6.4mm
2-21.6x5mm
тежина : 1-0.56 g
2-0.64 g
Употреба : Ѓердан хривнија одлуки DIY, накит додатоци
Услуга Guider :
Откако сте го добиле на производ,без разлика кои прашања треба, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите прашања. За Превозот : 1.ние треба 1-2 дена да се подготви ред по плаќање.
2.Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса пред завршувањето на плаќање.
Руски купувачот ве молиме оставете ни го вашето име и презиме.

Ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве Молиме да ни остават позитивен фидбек & 5 ѕвезда преглед !

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
QIAO
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
925 сребрен pendant
Метали Тип:
Сребро.
is_customized:
No
Шарм Тип:
Пердув
Материјал:
925 сребрен
Објект:
100% реално 925 сребрен Pendant
Материјал:
925 Sterling silver
облик:
Пердув
Употреба:
Ѓердан хривнија одлуки diy, накит додатоци
Количина:
едно парче

Поврзани производи