Бесплатен Превозот 2PC 0-5M ЧАСОТ-2 минијатурни човечкото тело сензор ПИР Инфраред Модул pyroelectric инфраред сензор сонда
Ново - 6 %

Бесплатен Превозот 2PC 0-5M ЧАСОТ-2 минијатурни човечкото тело сензор ПИР Инфраред Модул pyroelectric инфраред сензор сонда

Залиха
DEN 600.00
DEN 564.00
Износот:


ПРЕВОЗОТ
1.3 V-10 V Quiescent струја : 100u A, Користи : човечки индукција светла, аларм, сигурност, контрола на пристап на барање на камерата, земјоделство и шумарство рудникот за автоматско препознавање.Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Ние ќе ја испрати на предмети со 2-5days еднаш на плаќање е потврдено од страна на системот.Експрес испорака (DHL,Fedex,UPS-от,ТНТ, итн.
ПОВРАТНИ информации
1.Алуминиум heatsink итн добар квалитет,разумни цени и стилски дизајн согласно вашите потреби , Ние секогаш ќе се направи нашите напори за да ги задоволи со вас , со нетрпение очекувам да вашиот контакт .Aliexpress поддржува Виза , Boleto , Master Card ,Маестро Дебитна Картичка ,Western Union,Webmoney,QIWI и преведување преку банка.Добредојдовте на Winwin ,
Ние нудиме на ПХБ,PCB монтажа,сите вид на компоненти(LRC и сите делови што треба ), SMT Матрицата , Модули,електронски Кабли,customzied Сензори . Бесплатен Превозот 2 PC 0-5 M ЧАСОТ-2 минијатурни човечкото тело сензор ПИР Инфраред Модул pyroelectric инфраред сензор сонда Pyroelectric човечкото тело инфраред сензор модул, модел : ЧАСОТ-2 Сензори растојание : висока чувствителност 0-5 метри, на излез висока, 3.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
1.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите .3 V ( на Овој линк е 0-5 M ) уреди со покажувач на далечина : ниска чувствителност датотека 0-1 носители m, на излез висока, 3.Било какво барање за да се добие надоместок ,ве молиме да ги испратите назад предмети назад кон нас. повеќе quanity ве молиме контактирајте ме за да добиете специјален попуст ! посакуваме да имате пријатен шопинг . Работно време : (UTC+8) 8 : 45-12 : 00 часот; 13 : 00-22 : 00 часот . Секој увоз на Даноците не се вклучени во превозот надомест, купувачи се одговорни за царинските давачки кога тоа се случило .За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важно за нас, ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги .Се чувствуваат слободни да контакт со нас
. 3-7 Days ќе се дојде до вашиот дом од Експрес испорака
Пост услуга како што е Кина Пост се Регистрирате Воздух Mail ,Сингапур пост, Хонгконг Пост Воздух Mail достигне повеќето земји во рамките 15-45 работни дена,
Некои дестинација и други фактори може да потрае и до 60 дена. Купувачите треба да се обрне на товарни назад во Кина, ако проблеми твое . Овој модул е висока чувствителност, брз одговор, статични потрошувачка на енергија е мала, мала големина, лесно да го инсталирате, е инсталиран на објективот, беше добар ред на пиновите, заедно со сила, не за пребарување, можете да го користите,
Услуга На Клиентите
ПЛАЌАЊЕ
1.3 V DC Напојување : 3.
од друга страна, ако проблемот не е наш, ние ќе го плати превозот надомест.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или нашите предмети или услуга , ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред да остави негативни повратни информации .
Ве молиме да обрнете внимание : Цел помалку од 7 не ќе имаат следење на број, но вие ќе добиете предмети за сигурни,
ве молиме контактирајте со нас за да добиете рефундација или навредуваат ако не се добие во рок од 60 работни денови .

Декларираните карактеристики

Тип:
Вибрации Сензор
Материјал:
Мешавина
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
часот-2
Теорија:
Оптички Сензор
Излез:
Дигитален Сензор
Бренд Име:
custom-souring
Употреба:
инфрацрвен сензор

Поврзани производи