Sportpioneer 100cm Бокс Удар Торба Фитнес Sandbag Забележителен Пад Празен Празен Sandbag со Синџир Боречки
Ново - 25 %

Sportpioneer 100cm Бокс Удар Торба Фитнес Sandbag Забележителен Пад Празен Празен Sandbag со Синџир Боречки

Залиха
DEN 778.56
DEN 584.00
Износот:

100cm Удар Торба Главни Карактеристики : - Дизајниран со висок квалитет СТП материјал кој е практична и издржлива. - Се користи за бокс, боречка вештина. - На sandbag е празна; може да се пополни во партал, видов прашина, песок, памук и др. - Дојде со синџир и архивиран врвот за лесно виси и полнење, максимална носивост до 30kgr.
ПРЕВОЗОТ ИНФОРМАЦИИ Ние брод нашите производи на светот. Ние брод цел во рок од 3 работни дена по уплатата примена. Бидете сигурни дека ќе обезбеди уредна достава, со адреса и телефон. На item(s) само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале. Нормално, испорака ден е во рок од 15-40 работни дена , Ако не го примите цел на времето во текот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас за да им помогне да ги пратите вашата нарачка со курир. Ве молиме да се разбере таму е малку подолго време поради лошите временски услови, или да се одложи од сопствени грешки. Ве молиме да проверите и да бидете сигурни дека вашето право производи пред да потпише за пратката се избегнат било какви грешки или исчезнати.
ПОВРАТНИ информации Доколку не сте задоволни со предмети и нашите услуги, ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди, ние ќе го задржи ви даваат одлична услуга тука. Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Декларираните карактеристики

боја:
Црна
Тип:
Sandbag Категорија
Број На Модел На:
SS07
Бренд Име:
Спорт Пионер
Возраст:
>8 Години
is_customized:
Yes
Големина:
30*100cm
Материјал:
СТП Кожа
Максимално Оптоварување:
30kgr.

Поврзани производи