2017Men ноќта на Вештерките Партија Mummy Костими Машки Дух Cosplay Делукс Костим Мажите Mummy Bodysuit Костим Зомби Cosplay Носии
Ново - 20 %

2017Men ноќта на Вештерките Партија Mummy Костими Машки Дух Cosplay Делукс Костим Мажите Mummy Bodysuit Костим Зомби Cosplay

Залиха
DEN 1643.04
DEN 1314.00
Износот:

Бидејќи понекогаш тоа ќе биде одложен за сообраќај или лет метеж. Ако имате било какви проблеми или прашања во однос на вашата трансакција ве молиме контактирајте со нас пред да замине било кој тип на повратни информации. Ве молиме не го отвори спорот за нас, ние ќе ја преземе одговорноста за испраќање или наплата за било каква загуба на објектот. Експрес испорака трае околу 3-7 дена да пристигнат. Ние ќе ви ја испратиме стоката во рок од 5-7 работни дена по уплатата е потврдено. Ако ви треба објектот итно, ве Молиме контактирајте со нас за изразат испорака. Уживајте Во Купување На Стоки Од Мојата Продавница!
. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по поставување на својата цел, или цел ќе биде неважечка или е откажана од страна на системот ве Молиме бидете сигурни дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса, пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот со информации за Испорака : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Руски клиенти мора да ни даде примачот име и презиме.Ве молиме да се разбере!!! Враќање / Поврат : Сите стоки се проверуваат пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата набавка. Ние ќе го провериме тоа за вас со пост канцеларија и обичаи. Превозот и ракувањето со полнење не се враќа, ве молиме да се биде одговорен за сите трошоци на враќање и reshipping. Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена. 2) Исклучителен квалитет! Фабрика Цена! 3) Добредојдовте големо, дистрибутери, препродавачи и агент барање!!! 4) Сите производи се произведени директно од нашата фабрика и 100% слики се реални мерки. Ако не добивате нашиот одговор, ве Молиме љубезно навредуваат вашиот е-мејл или жалба до нашиот менаџер. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ .Добредојдовте На Нашата Продавница
Зошто Да Го Одберете Нашата Продавница? 1) Алис Костими Продавница е aliexpress онлајн продавница која обезбедува најдобри производи и услуги на сите клиенти. Ако не сте го зедов тоа во рамките на превозот време, ве молиме контактирајте со нас без двоумење. За било какви предмети, ве молиме испратете со ЕМС или на вашата локална пост, кога испрати назад и да ги споделите со нас на следење на број. Сите Пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму. Ако имате било какви прашања, ве молиме испратете информации да ни кажете, ние ќе во најкус можен рок да ви одговори! Големина Референца : Топло совети : големината е дозволено 1-3cm грешки Поради различни светлосни ефекти, слики може да биде малку надвор боја. Плаќање : да ја прифатиме alipay тука. На пратката од страна на Кина Пост Воздухопловната за помалку од 2kg стоки е во 15-25 работни дена. Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации.Ние ќе се пресмета изразат превозот цена за вас. Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци.

Декларираните карактеристики

Големина:
One Size
Посебни Употреба:
Носии
Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
CC760
Бренд Име:
QLQ
Пол:
Мажи
Извор Тип:
празник
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Скелетот/ghost
Компоненти:
Bodysuit
Големина :
една големина
Боја :
како фото
Материјал:
Полиестер
Пол:
Машки
Одговара :
Одговара точно на големина земе вашата нормална големина
Направи кориснички :
да,MOQ е 200 комплети
Вклучуваат:
Bodysuit
Објектот :
Скелетот
Регионот на Производство:
Кина
Предност:
3 дена

Поврзани производи