Висок Квалитет на Половината Тренер на Жените Нови Bodysuit Слабеење Дише долна облека Стомак Појас Тело Shaper Underbust Корсет
Ново - 31 %

Висок Квалитет на Половината Тренер на Жените Нови Bodysuit Слабеење Дише долна облека Стомак Појас Тело Shaper Underbust Корсет

Залиха
DEN 764.64
DEN 528.00
Износот:


Висок Квалитет на Половината Тренер на Жените Нови Bodysuit Слабеење Дише долна облека Стомак Појас Тело Shaper Underbust Корсет

Декларираните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Тип На Објект:
Shapers
Пол:
Жените
Дебелина:
Стандард
Декорација:
Чипка
Број На Модел На:
SK19 тело shaper блузи
Материјал:
Spandex,Модални,Бамбус Влакна,Памук
Shapewear:
Половината Cinchers
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
GZXISI
Контрола Ниво:
Медиум
Пол:
Жените Нови Bodysuit
Тип На Објект:
Слабеење Дише Долна Облека
Големина на Латекс Половината Cincher:
S,M,L,XL,XXL,3XL,4XL,5XL,6XL Висок Квалитет Половината Тренер
боја:
Црна, Беж,2 Бои како што е прикажано
Ткаенина Тип:
Слабеење Дише Долна Облека
испорака:
Во Рок Од 1-3 Дена
испорака:
Бесплатен Превозот од Кина Пост/ePacket
is_customized:
Yes,slim lift body shaper slimming underwear
Боја Стил:
Природната Боја На Стомак Појас Тело Shaper Underbust Корсет

Поврзани производи