12.7 mm 2 Хард Диск HD SSD Caddy Адаптер за Samsung NP355V4C NP355V5C np550p5c-s05TR
Ново - 5 %

12.7 mm 2 Хард Диск HD SSD Caddy Адаптер за Samsung NP355V4C NP355V5C np550p5c-s05TR

Залиха
DEN 384.00
DEN 365.00
Износот:

12.7 mm 2 Хард Диск HD SSD Caddy Адаптер за Samsung NP355 V4 C NP355 V5 C np550p5c-s05 TR
ПЛАЌАЊЕ
Ние го прифатат плаќање преку T/T,Western Union,Money Gram,ЗАЧУВАМ ,и така натаму..
Можеме да го прифатиме најдобрата понуда ако купите повеќе од 10 парчиња во една цел и ве молиме контактирајте со нас!
Ние го задржуваме правото да ја откаже нарачката ако не се плати или да не контактирате за плаќање во рок од 3 дена по нарачка.
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со плаќање. Ние ќе ги реши вашите прашања, како е можно поскоро!(освен Сонцето.&повеќето национални празници.)^_^
ИСПОРАКА
Ние можеме да брод на светот!
Сите парцели ќе бидат означени како "Подарок".
Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било обичај задоцнување или данок.(нашата цена dosen да се вклучат сите тарифи или други даноци.Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте ги локалните обичаи, пред купување.thx!)
Сите предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по приемот на плаќање (освен Седна. & Сонцето.&повеќето национални празници).^_^
инструкции : системот default кина пост ,ако сакате да го промените тоа , можете да контактирате со нас,ми даде e-mail,Вие ќе добиете одговор на прво место
НЕМОЈТЕ ДА СЕ ГРИЖИТЕ ЗА НАШИТЕ ПАКУВАЊЕ~
Превозот Време :
За НАС/велика БРИТАНИЈА/Канада/Австралија : 7-15 дена.
Да Aisa/Европа : 7-30 дена.
За други земји : 7-60 работни дена.
Љубезно потсетување : понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање.^_^
ВРАЌАЊЕ ПОЛИТИКИ
Ако квалитетот на вашата набавка не ги исполни вашите очекувања или вашето задоволство, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по приемот на објектот,ние ќе го замени со нов или да се вратат ако акции надвор.( ние ќе ви вратат на објектот е цена по добивање на врати објектот.)^_^
ПОВРАТНИ информации
Задоволството на клиентите е многу важно за нас и нашите повратни информации оценка го одразува тоа задоволство.Значи,ако сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди на НСД.thx!^_^
Но, ако вашиот објект има не пристигна или не е како што е опишано,ве молиме контактирајте со нас на прво место!Ни дава шанса да се обезбеди задоволен решение ве молам!Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите барања!(ние ќе ви одговори во рок од 24 часа од

Декларираните карактеристики

Должина на кабел:
Други
Бренд Име:
TSZPY
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
NP355V4C NP355V5C np550p5c-s05TR
Производи Статус:
Акции
is_customized:
Yes
Тип:
Caddy

Поврзани производи